Čo na zanedbanú vagínu

Zanedbaná vagína neveští nič dobré - čo na zanedbanú vagínuVagína je dnes v centre pozornosti. Je modlou mnohých, no napriek tomu sa stále častejšie začínajú objavovať reklamy, ktoré riešia zanedbanú vagínu. Modla moderného sveta je totiž v problémoch, aj keď by nemala byť. Čím to je, a čo teda so zanedbanou vagínou?

Na zanedbanú vagínu platia v zásade dve veci. Buď je to otázka fyzickej hygieny, alebo psychiky. Pri fyzickej hygiene je to asi každej žene jasné, aj keď nie každá to dodržiava. Ja som však chlap, a ženy vedia lepšie, ako na to. Každopádne rozbalenú rybacinu nemá nikto rád.

Zaujímavejšia je však druhá vec. Keď to nie je otázka hygieny, a žena sa príkladne stará o svoj poklad, tak v čom tom potom je? A prečo sa to tak veľa žien snaží riešiť prípravkami na zanedbanú vagínu?

Kde to začína

V jednom z predchádzajúcich článkov sme si hovorili, že všetky choroby a problémy začínajú v hlave. A sú na to, aby sa riešili. V prípade ženských problémov je v tom vždy problém danej ženy s jej ženskosťou. Buď ju neprijíma, alebo sa za ňu hanbí, alebo – v prípade feministiek a silných a nezávislých žien – chcú byť chlapom. Napriek všetkým tým výhodám, ktoré majú ako ženy.

Viete napríklad, že takmer každá jedna pekná žena si minimálne raz vo svojom živote želala, aby nebola pekná? Lebo sa za ňou obzeralo príliš veľa chlapov, alebo kvôli tomu, že ju brali za blbú, lebo pekná žena nemôže byť vraj inteligentná? A potom si kopec z nich dáva tetovanie či piercing na viditeľné miesto, alebo sa iným spôsobom zohavujú. A niektoré z nich to ešte nazývajú sebavyjadrením. Čím svojím spôsobom aj majú pravdu – vyjadrujú tým svoju nízku sebahodnotu a odpor k sebe. Pritom stačilo len nájsť zopár pomýlených presvedčení vo svojom vnútri, a nemuseli to celé podstupovať. A najmä tú kapitolu života vedeli prežiť aj lepšie.

A ako to ovplyvňuje zanedbanú vagínu?

Z tohto pohľadu sú ženské problémy v 100% prípadoch len o tom, že žena nie je v poriadku so svojou ženskosťou. Ak ste žena, tak predpokladám, že takmer každá rieši problémy ako “mám príliš chlpaté nohy”, “mám veľkú/ovisnutú riť”, alebo “tam dole to nemá tú správnu farbu alebo tvar”. Prípadne problém s bolestivou menštruáciou. Aj keď to všetko je objektívne zdravé, a z časti prijímané v spoločnosti ako normálne. Všetky zdravotné problémy nás však upozorňujú, že v našom tele nie je niečo správne – presnejšie povedané, že v našom zmýšľaní nie je niečo správne. A že to treba riešiť. Čím akútnejší prípad, tým skôr. Ak teda nechcete skončiť u chirurga pod nožom. Mimochodom, boli by ste prekvapené, koľko problémov žene odíde po prvom pôrode…

Poruchy a ich dôsledky

Niektoré extrémne prípady to riešia chirurgicky, zmenou pohlavia. Čím len zamaskujú poruchu, ale neodstránia jej príčinu. Keď ste sa totiž chceli narodiť na tento svet ako žena, tak to asi nebolo len tak z prdele. A najmä to bolo preto tak, lebo to telo, čo ste si predtým vybrali, vám má dokonale slúžiť na splnenie vášho životného poslania. Preto prerábať električku na vrtuľník netreba.

Ak je odpor ženy k svojej ženskosti dostatočne silný a dlhý, tak nastupujú zdravotné komplikácie. Svrbenie, plesne, zápaly, výtoky či choroby. Tento svet je naozaj pestrý, a pre každú sa niečo nájde, ak vytrvá. A na zanedbanú vagínu sa potom nalepí hocičo. Tento problém je o to viac okatejší najmä pri chronických, resp. dlho trvajúcich stavoch. Pritom sa tomu dalo celkom ľahko vyhnúť. Stačilo sa prijímať taká, aká ste. Čo sa však ľahko povie, sa veľakrát ťažko robí. Ani nie preto, že by to bolo ťažké, ale jednoducho preto, lebo si to samé sťažujete. A ešte o tom asi neviete.

Že máte chlpaté nohy?

Každá žena ich má, pretože pochádzame z opíc, a je to prirodzené. A vlastne môžete byť rady, že na rozdiel od svojich dávnych predkov už nemáte chvost a kožuch. Nám chlapom z toho chvosta a kožuchu zostalo trochu viac 😀 Každopádne, dnes nie je problém ich oholiť.

Myslíte si, že ste príliš škaredá alebo príliš pekná?

Slovo “príliš” používajú ľudia s veľmi nízkou sebahodnotou v danej oblasti. V objektívnej realite totižto nikdy ničoho nie je príliš málo, ani príliš veľa. To “príliš” si vyrábame my sami v našej hlave, pretože sa buď podceňujeme, alebo si o sebe niečo nesprávne namýšľame. Pretože sa nám niečo v detstve stalo, a nesprávne sme to vtedy pochopili. Nikto totiž nie je príliš škaredý ani príliš pekný. Sú pekné a menej pekné ženy, ale žiadne príliš škaredé ženy. A najmä nie na Slovensku.

Myslíte si, že tamto dole nemá správny tvar?

Prípadne že tamto hore je malé alebo visí? Že máte príliš zlé vlasy alebo príliš malé riasy? Že bez mejkapu by sa vás zľakli aj v nemeckom fekal porne? A že je to normálne, pretože väčšina žien si to o sebe myslí tiež? Nuž, keď áno, tak sa trápte. Kto chce kam, pomôžme mu tam.

Čo ale s tým?

Riešenie je veľmi jednoduché. Začnite sa prijímať taká, aká ste. To znamená jednoduché cvičenie – začnite byť vďačná za každý kúsok svojho tela, nech to vyzerá teraz akokoľvek. Nie ste totiž Boh, aby ste vedeli presne dopodrobna, prečo je to všetko tak alebo onak. Všetko v našom živote je totiž v danom čase presne na svojom mieste. Len to nevidíme. Či už kvôli našim mentálnym filtrom, alebo ak to aj vidíme, tak je to nad naše súčasné chápanie. Že máte chlpaté nohy? Možno vás to už raz v noci zachránilo pred znásilnením, keď si to daný úchyl po zhliadnutí nôh radšej rozmyslel.

Že máte ovisnuté kozy? Berte to ako výhodu pred ženami s veľkými dokonalými ozdobami, pretože chlap sa vám pri rozhovore aspoň díva do očí, a viac sa zaujíma o vás ako osobu, a nie ako o sexuálny objekt. A že nemôžete mať deti? Možno je to len tým, že “tí hore” vás len chránili, aby ste s tými idiotmi predtým nemala žiadne deti, pretože by ste to nezvládli.

Perspektíva

Možných dôvodov je veľa, a odpovede dochádzajú veľakrát až po niekoľkých rokoch, keď dozrieme. Preto nehľadajte nutne odpovede, prečo to tak je. A najmä sa neumárajte za zanedbanú vagínu. Ale buďte vďačná za to, čo máte. Aj za tie chlpaté nohy, aj za ovisnuté cici-rici 🙂 Pretože všetko v našom živote má svoj čas a svoje miesto. A keď za to začnete byť vďačná, tak to na podvedomej úrovni začnete prijímať. Pretože na vás v tomto živote čaká ešte kopec skvelých vecí. Ktoré k vám jednoducho nemôžu prísť, dokým sa ich nenaučíte prijímať. Najprv však musíte začať u seba, a prijať samu seba takú aká ste. To neznamená, že taká aj ostanete. Budúcnosť máte len vo svojich rukách. Podstatné je však začať s prítomnosťou. Pretože tá formuje každou sekundou našu budúcnosť. A chcete do svojho života začať prijímať, alebo všetko aj naďalej blokovať?

Preto sa jednoducho prijímajte taká, aká ste

A najviac prijatia budú potrebovať tie najviac problematické časti. Že je to divné? Možno áno. Pre mňa je skôr divné to, že ľudia ešte aj váhajú, keď im dá niekto návod, ako niečo vyriešiť. Preto kašlite na to, či je to divné alebo nie. Prípadne choďte navštíviť aspoň raz niektorú väčšiu posilku, a započúvajte sa do rozhovorov chlapov pre zrkadlami o tom, aké majú malé kozy, či ako majú slabo vypracovanú riť. To je naozaj divné, a nie to, že sa máte prijímať taká, aká ste 🙂 A keď sme už pri tom, tak v takom Japonsku je naozaj veľa divných vecí. Po ktorého návšteve sa vám tu už nič nebude zdať divné. A časom nebudete musieť riešiť ani zanedbanú vagínu, ani iné “ženské problémy” 😉