Kniha je už dokončená

Kniha je už dokončená!Po dlhom čase sa mi konečne podarilo napísať dlho sľubovanú knihu. Keď chcete vedieť viac, tak čítajte ďalej.

Počas posledných rokov sa mi podarilo splniť si viaceré sny. Či už to bol sen vyliezť na Mont Blanc, či nečakané splnenie dlhoročného sna stať sa spíkrom. Už pred rokom som oznámil, že o tom bude raz kniha. A to raz sa naplnilo až teraz.

Kniha je dopísaná, a momentálne prebiehajú finálne úpravy, vydávanie, vybavovanie povolení, príprava na tlač, a množstvo ďalších skvelých vecí, ktoré sa dejú pri vydávaní knihy. Kniha vyjde v mojom vydavateľstve, takže nemusíte čakať ďalší rok-dva ako pri klasickom vydavateľstve. A bude dostupná exkluzívne iba na tomto blogu.

Kniha však nebude pre každého. Bude pre tých, ktorí sú naozaj odhodlaní robiť niečo so svojím životom. Aby zistili ako fungujú, zorientovali sa v tomto svete, aby sa dostali z navonok neliečiteľných chorôb, aby objavili svoje talenty a skryté schopnosti, a vstúpili do tohto úžasného sveta ako lepší človek. Ktorý si splní mnohé sny a pôjde mnohým príkladom.

Nebude však pre pochybovačov a otáľačov. Ani tých, ktorí neustále hľadajú magické triky a skratky k úspechu. Tým pravdepodobne nepomôže ani svätená voda.

Aktualizácia 19. 3. 2021: Kniha je už vonku, a dá sa objednať na tejto stránke.