Pozvánka na webinár “Prečo vlastne ochorieme?”

Mám pre Vás pripravený skvelý webinár. V roku 2021 som mal totiž podľa jedného z našich najlepších lekárov zomrieť. Na oficiálne nevyliečiteľnú, a oveľa ťažšiu a zdĺhavejšiu chorobu, ako tá apokalypsa, ktorou sa nás do minulého týždňa snažili zastrašovať zo všetkých strán. Dnes je už 3. mesiac roku 2022, a ja oficiálne “nadsluhujem”.

Nie je to však zásluhou lekárov, práve naopak. Tí, čo ste už čítali moju knihu, tak už viete, že toto “proroctvo” lekárov som zrušil už dávno predtým, ako malo vôbec šancu sa realizovať. A namiesto toho som už za posledných takmer 7 rokov vôbec nebol chorý, ani raz, aj keď predtým sa na mňa lepila jedna choroba za druhou. Ak chcete vedieť, ako sa to podarilo nielen mne, ale ako som z podobných “proroctiev” dokázal zachrániť aj svojich najbližších, tak si prídite rozšíriť obzory na tento webinár, ktorý má potenciál pomôcť aj Vám.

Na tomto webinári sa dozviete:

  • prekvapivé dôvody, ktoré sú prvotnou príčinou mnohých chorôb,
  • čo robiť s nevyliečiteľnými, chronickými a inak hroznými chorobami,
  • kedy ísť k lekárovi a kedy sa s ním rozlúčiť,
  • ako som zvrátil prognózy lekárov, a dostal seba aj svojich blízkych z ťažkých chorôb v poslednom štádiu, keď nás už lekári odpísali na smrť,
  • ako z nemožného spraviť možné,
  • ako byť v pohode, aj keď sa svet okolo vás rúca a nedáva zmysel.

Webinár sa bude konať 10. 3. 2022 o 19:00 hod., online na platforme Zoom.

K bližším informáciám o webinári sa dostanete cez tento odkaz alebo kliknutím na tlačidlo nižšie.