Webinár “Prečo vlastne ochorieme?”

V roku 2021 som mal podľa jedného z našich najlepších lekárov zomrieť. Na oficiálne nevyliečiteľnú, a oveľa ťažšiu a zdĺhavejšiu chorobu, ako tá apokalypsa, ktorou sa nás donedávna snažili zastrašovať zo všetkých strán. Dnes je už 3. mesiac roku 2022, a ja oficiálne “nadsluhujem“.

Nie je to však zásluhou lekárov, práve naopak. Tí, čo ste čítali moju knihu, tak už viete, že toto “proroctvo” lekárov som zrušil už dávno predtým, ako malo vôbec šancu sa realizovať. A namiesto toho som už za posledných takmer 7 rokov vôbec nebol chorý, ani raz, aj keď predtým sa na mňa lepila jedna choroba za druhou.

Ak chcete vedieť, ako sa to podarilo nielen mne, ale ako som z podobných “proroctiev” dokázal zachrániť aj svojich najbližších, tak si prídite rozšíriť obzory na tento webinár, ktorý Vám dá úplne iný pohľad na naše zdravie a svet chorôb. A ktorý má silný potenciál možno aj Vám raz zachrániť život.

Na tomto webinári sa dozviete:

  • prekvapivé dôvody, ktoré sú prvotnou príčinou mnohých chorôb,
  • čo robiť s nevyliečiteľnými, chronickými a inak hroznými chorobami,
  • kedy ísť k lekárovi a kedy sa s ním rozlúčiť,
  • ako som zvrátil prognózy lekárov, a dostal seba aj svojich blízkych z ťažkých chorôb v poslednom štádiu, keď nás už lekári odpísali na smrť,
  • ako z nemožného spraviť možné,
  • ako byť v pohode, aj keď sa svet okolo vás rúca a nedáva zmysel.

Webinár bude nabitý informáciami a praktickými skúsenosťami, a po jeho ukončení bude dostupný aj záznam z neho. Odporúčam sa však zúčastniť sa ho naživo, aby ste sa mohli pýtať otázky k téme, a dostali z webinára oveľa viac.

Webinár sa bude konať online na platforme Zoom. Počas webináru sa budete môcť pýtať otázky k preberaným témam.

Čas konania: 10. 3. 2022 o 19:00 hod.

Trvanie: 1-2 hodiny

Miesto: online cez Zoom

Webinár vedie: Michal Chmelár

Cena: zdarma

Obmedzenie: max. 500 účastníkov

Na webinár je potrebná registrácia. Zaregistrujte sa cez tento formulár, aby sme Vám mohli poslať organizačné informácie k webináru: