Kniha NEŽER ŠALÁT je konečne vonku!

Kniha NEŽER ŠALÁT je konečne VONKU!Po dlhom čase mám pre Vás skvelú novinku. Podarilo sa mi konečne napísať a vydať knihu NEŽER ŠALÁT, v ktorej som zosumarizoval svoje skúsenosti za posledných 38 rokov. A v ktorej sa s Vami podelím o tom, čo mi v živote zafugovalo a čo nie.

Táto kniha sa nevenuje iba zdraviu či psychickej pohode, či nebodaj nežraniu šalátov, ako by napovedal názov, ale ide ešte oveľa hlbšie. Dozviete sa v nej, ako si upratať hlavné oblasti života, či už je to rodina či vzťahy, práca, peniaze, zdravie a energia do života. Na mojich osobných príbehoch či príbehoch mojich známych sa dozviete napríklad aj:

  • ako sme sa vyliečili z nevyliečiteľných chorôb, keď lekári už nad nami zlomili palicu,
  • ako sme si našli prácu svojich snov,
  • ako vyriešiť mnohé problémy vo vzťahoch a v rodine,
  • ako čeliť svojim strachom a nájsť odvahu,
  • ako využiť svoje dary, dokázať v živote oveľa viac, a dosiahnuť svoje sny,
  • ako získať množstvo energie a chuť do života,
  • a veľa ďalšieho.

Kniha NEŽER ŠALÁT je však určená len tým, ktorí sú naozaj odhodlaní ísť do toho. Nie je to ďalší bestseller ponúkajúci rýchle a ľahké kvázi-riešenia. Sú to poctivé, odskúšané postupy a stratégie, ktoré naozaj fungujú. A ktoré majú veľký potenciál dostať Vás oveľa ďalej. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú, že sú o niečom inom. Pretože neriešia následky, ale riešia problémy priamo pri koreni veci.

Vďaka nim sa mne aj mnohým iným podarilo dostať sa nielen z mnohých nevyliečiteľných chorôb, ale sme si aj vyriešili mnoho dlhodobých problémov, a postupne sme si vybudovali skvelý život. A najmä, môžeme ísť teraz pre všetkých príkladom.

Preto je aj cena knihy vyššia, ako by ste čakali za bežných okolností. Sú to veci, ktoré proste fungujú. A jeden z dôvodov, prečo som čakal s vydaním knihy až doteraz, je to, aby som overil, že veci v knihe fungujú nielen za dobrých časov, ale aj počas udalostí roka 2020, keď mnohé iné veci zlyhali.

Kniha NEŽER ŠALÁT stojí naozaj za to. A pevne verím, že dokáže zmeniť Váš život k lepšiemu. Ak ste teda zvedaví, ako kniha vyzerá, čo v nej je, vrátane ukážky z prvých strán knihy, tak kliknite na tento odkaz:

Prejsť na stránku s knihou >>>

Prajem Vám veľa šťastia s novou knihou, a teším sa na to, ako sa “stretneme”, či už v knihe, alebo len pri nových článkoch na webe 🙂